درباره ما

شرکت پترو تجارت کوشا با هدف تهیه وتولید پارافین جامد در سال ۱۳۹۱ تاسیس و فعالیت خود را جهت تامین نیاز تولیدکنندگان داخلی و صادرات محصول با کیفیت آغاز و در طول سالهای فعالیت موفق گردید تا با تعداد زیادی از شرکتهای معتبر داخلی همکاری نموده و پارافین مورد نیاز آن واحدها را تامین نماید.
با توجه به تحولات کشور و با استفاده از تجارب و ظرفیت ایجاد شده درطی این مدت و با هدف توسعه تجارت و صادرات محصول با کیفیت و استاندارد جهانی این مجموعه با توجه به مزیت صادراتی و شناسایی بازارهای هدف و با برند سازی محصول با نام تجاری کارا پارافین قدم در عرصه صادرات نموده و فعالیت خود را گسترش داده است.
تولید محصول با کیفیت برتر و تضمین ارایه محصول طبق نیاز مشتری و قیمت رقابتی و تحویل سریع و به موقع از ویژگیهای شرکت پترو تجارت کوشا میباشد که باعث تمایز این شرکت در میان رقبا گردیده است.

پارافین جامد

پارافین جامد

پارافین یکی از پر مصرف ترین محصولات تولید شده در صنایع پتروشیمی می باشد. این ماده از ترکیب مجموعه ای از هیدروکربن ها تشکیل شده و از نظر فیزیکی دارای حالت روغنی, سفید رنگ, بی بو و بی مزه است. از نظر شیمیایی, پارافین در دمای محیط دارای حالت جامد است و دمای ذوب آن بین ۳۷ تا ۶۵ درجه سانتی گراد است.

مشاهده محصولات
پارافین مایع

پارافین مایع

پارارفین مایع روغنی سبک است که از موم گیری برش آیزورسیایکل به دست می آید. این روغن به دلیل ماهیت و ساختار شیمیایی و فرآیندی روغنی پایدار با واکنش پذیری کم و مقادیر گوگردو H2S بسیار پایین می باشد. همین ویژگی ها باعث شده تا از این روغن در صنایع آرایشی، بهداشتی، خوراکی و دارویی استفاده شود.

 
مشاهده محصولات
آمونیوم کلرید

کلرور آمونیم (نشادر)

کلرید آمونیوم دارای وزن مولکولی ۵۳٫۵ بوده و همچنین نشادر و نمک آمونیاکی از دیگر نام های این ماده می باشد. کلرید آمونیوم پودر سفید رنگ بوده ، طعم آن خنک، شور و گاهی اوقات تند نیز می باشد. این ماده محلول در آب و گلیسیرین و کمی محلول در الکل بوده و در دمای ۳۵۰ درجه سانتی گراد تصعید می شود. نام علمی آن کلرید آمونیوم است.

مشاهده محصول